BONUSY PO BABILON MMA 5 PRZYZNANE!!!

Organizacja Babilon MMA przyznała bonusy po gali, która odbyła się w minioną sobotą w Międzyzdrojach. Nagrodzono zawodników w kategoriach nokaut, walka i występ wieczoru.

Bonus za nokaut wieczoru otrzymał Daniel Skibiński, który potrzebował zaledwie 20 sekund, aby pokonać groźnego Giovanniego Melillo. Polak posłał rywala na deski już pierwszym ciosem. Po prawym sierpowym "Skiba" dołożył jeszcze kilka ciosów w parterze i sędzia Łukasz Bosacki był zmuszony przerwać walkę. Dla zawodnika poznańskiego Ankosu MMA to już druga nagroda w historii występów na galach Babilon MMA.

Za najlepszą sobotniej gali Babilon MMA 5 uznano pojedynek Pawel Pawlak - MMA Fighter Rafal Kaszana Lewon. Zdecydowanym faworytem tego starcia był Pawlak, który w pierwszej rundzie potwierdził przypuszczenia ekspertów. W drugiej odsłonie sensacja wisiała w powietrzu. Lewoń ustrzelił byłego zawodnika UFC i był bliski skończenia walki przed czasem. Pawlak przetrwał kryzys i zakończył walkę w trzeciej rundzie bardzo mocnymi "łokciami" w parterze.

Ostatnią nagrodę zgarnął Michał „Bober” Bobrowski - MMA Fighter, który okazał się pierwszym pogromcą Szymona Kołeckiego. "Bober" przetrwał nawałnicę mistrza olimpijskiego w pierwszym minutach starcia, by później pokonać go na pełnym dystansie.